Hotel - Chicago
277.jpg
chicag.jpg
Nepojmenovaný 2.bmp
Nepojmenovaný 2.bmp
Nepojmenovaný 1.bmp
U nás nikdy neochutnáte náhražky!Všechny pokrmy jsou připravovány z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin.Briošky na hamburgery jsou pouze domácí výroby a nově jsme se zaměřili i na zákazníky,kteří mohou konzumovat pouze bezlepková jídla.

Chicago bar v americkém stylu Vám nabízí širokou nabídku nápojů.Vybírat můžete z několika druhů piv-Plzeň,Gambrinus 10 nepasterizovaná a lahvové pivo Heineken, míchaných drinků,kvalitních vín a nepřeberné množství druhů rumu,teplých a nealkoholických nápojů.U nás naleznete typickou americkou kuchyni, ke které neodmyslitelně patří skvělé steaky,hamburgery, žebírka a podobné delikatesy.Nakupujeme uleželé kanadské a australské hovězí maso plemene Black Angus,které se vyznačuje jedinečnou chutí a vůní a zejména proto je vhodné na přípravu těch nejlepších steaků a hamburgerů.
V baru se pravidelně konají večery s hudbou a různé jiné druhy zábavy a speciální nabídky pro příchozí i hotelové hosty.

Bar je stylově zařízen, na jeho stěnách se můžete začíst do článků dobových amerických novin nebo se zahledět do tváře nejslavnějšího gangstera všech dob – Al Capona. Dlouhý barový pult vybízí k posezení s přáteli, boxy nabízejí klid pro obchodní jednání či na oběd nebo večeři s rodinou.
1312296858_theOutfit_logo.jpg
13.jpg
2.jpg
5.jpg
Hotel Chicago se nachází zhruba 10 minut chůze od historického centra města a současně 10 minut chůze od vstupu do Bezručova údolí, které je nejdelším údolím Krušných hor. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadný přístup k historickým památkám a zábavě v centru města i do ticha přírody. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, které nabízí posilovnu, saunu, kurty na squash a další sportovní aktivity.

Hotel Chicago je nově zrestaurovaný hotel ve dvou vzájemně propojených domech starých přes sto let. Je vhodný zejména pro cestovatele mladé duchem, pro firemní pobyty i pro mladé rodiny. Tento hotel nabízí skvělé možnosti pro pořádání večírků a oslav.


VYBAVENÍ HOTELU A SLUŽBY HOSTŮM
Součástí tohoto bed and breakfast hotelu je stejnojmenný bar v americkém stylu, který vás přenese do Chicaga 30.a 40. let dvacátého století. Přestože tato doba byla v Americe érou prohibice a války gangů, u nás se nemusíte bát. Nehrozí vám nebezpečí ani žízeň a Al Capone se na vás bude dívat jen ze stěny. Bar Chicago nabízí výběr nápojů, koktailů a jídel v americkém stylu. Přijďte ochutnat steaky, burgery nebo žebírka, která jinde nedostanete! Každý víkend tu probíhají nejrůznější akce a speciální nabídky pro hosty.

V hotelu je celkem 21 pokojů pro 38 hostů, některé ve stylu amerických hotelů, některé v rustikálním stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a koupelnou, v pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Hotel disponuje vlastním chráněným parkovištěm s vjezdem z Rooseveltovy ulice. Nejbližší zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 50 metrů, nejbližší vlakové nádraží je vzdáleno zhruba 300 metrů.

Službu recepce zajišťuje obsluha baru, rezervace zajišťuje recepce hotelu Royal.
headline2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one