Newspaper - Chicago
277.jpg
chicag.jpg
Nepojmenovaný 2.bmp
Nepojmenovaný 2.bmp
Nepojmenovaný 1.bmp
U nás nikdy neochutnáte náhražky!Všechny pokrmy jsou připravovány z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin.Briošky na hamburgery jsou pouze domácí výroby a nově jsme se zaměřili i na zákazníky,kteří mohou konzumovat pouze bezlepková jídla.

Chicago bar v americkém stylu Vám nabízí širokou nabídku nápojů.Vybírat můžete z několika druhů piv-Plzeň,Gambrinus 10 nepasterizovaná a lahvové pivo Heineken, míchaných drinků,kvalitních vín a nepřeberné množství druhů rumu,teplých a nealkoholických nápojů.U nás naleznete typickou americkou kuchyni, ke které neodmyslitelně patří skvělé steaky,hamburgery, žebírka a podobné delikatesy.Nakupujeme uleželé kanadské a australské hovězí maso plemene Black Angus,které se vyznačuje jedinečnou chutí a vůní a zejména proto je vhodné na přípravu těch nejlepších steaků a hamburgerů.
V baru se pravidelně konají večery s hudbou a různé jiné druhy zábavy a speciální nabídky pro příchozí i hotelové hosty.

Bar je stylově zařízen, na jeho stěnách se můžete začíst do článků dobových amerických novin nebo se zahledět do tváře nejslavnějšího gangstera všech dob – Al Capona. Dlouhý barový pult vybízí k posezení s přáteli, boxy nabízejí klid pro obchodní jednání či na oběd nebo večeři s rodinou.
1312296858_theOutfit_logo.jpg
tel.jpg
podzimni-rano-418.jpg
headline2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one