Hotel2024-04-05T11:09:12+00:00

Hotel Chicago

Třílůžkový pokoj

1700,- Kč

Dvoulůžkový pokoj

1347,- Kč

Jednolůžkový pokoj

1225,- Kč

O hotelu Chicago

Hotel Chicago se nachází zhruba 10 minut chůze od historického centra města a současně 10 minut chůze od vstupu do Bezručova údolí, které je nejdelším údolím Krušných hor. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadný přístup k historickým památkám a zábavě v centru města i do ticha přírody. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, které nabízí posilovnu, saunu, kurty na squash a další sportovní aktivity.

Hotel Chicago je nově zrestaurovaný hotel ve dvou vzájemně propojených domech starých přes sto let. Je vhodný zejména pro cestovatele mladé duchem, pro firemní pobyty i pro mladé rodiny. Tento hotel nabízí skvělé možnosti pro pořádání večírků a oslav.

Služby hotelu

Hotel disponuje vlastním chráněným parkovištěm s vjezdem z Rooseveltovy ulice. Nejbližší zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 50 metrů, nejbližší vlakové nádraží je vzdáleno zhruba 300 metrů.

Službu recepce zajišťuje obsluha baru. Provádění rezervací preferujeme telefonicky.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a koupelnou, v pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

  • Cena snídaně činí 170,- Kč na osobu.
  • Zvířátka nejsou vítáni v našem hotelu ani v restauraci.

Vybavení hotelu

Součástí tohoto bed and breakfast hotelu je stejnojmenný bar v americkém stylu, který vás přenese do Chicaga 30.a 40. let dvacátého století. Přestože tato doba byla v Americe érou prohibice a války gangů, u nás se nemusíte bát. Nehrozí vám nebezpečí ani žízeň a Al Capone se na vás bude dívat jen ze stěny.

V hotelu je celkem 22 pokojů pro 38 hostů, některé ve stylu amerických hotelů, některé v rustikálním stylu.